پشتيباني و خدمات پس از فروش

تعميرگاه رسمي شركت آفومار با بيش از پنجاه سال تجربه و سابقه حرفه اي يكي از اولين تعميرگاههاي مجاز تعميرات دوربينها و لوازم عكاسي در ايران بوده است ،كه  در بدو تاسيس با مديريت مستقيم آقاي مجيد مايل افشار (فرزند آقاي احمد مايل افشار بنيانگذار عكاسي نوين در ايران ) و با استفاده از وسايل تعميرگاهي و تكنولوژي روز آن زمان  كشور آلمان راه اندازي شد . در بدو امر اين تعميرگاه غالبا" پاسخگوي نياز عكاسان حرفه اي استودیو ها و خبرنگاران بود ولي با گسترش روزافزون هنر و صنعت عكاسي در ايران بين عامه مردم ، مديريت شركت آفومار نيز اين تعميرگاه را  بر اساس نياز جامعه گسترش داده است .

اكنون اين تعميرگاه عهده دار تعميرات و خدمات پس از فروش كليه محصولات تحت نمايندگي شركت آفومار ميباشد كه بخش عمده آن  تعميرات و خدمات پس از فروش محصولات عكاسي كارخانه معظم توليد و عرضه دوربينهاي عكاسي و فيلمبرداري " كانن" ميباشد .

با ورود دوربينهاي عكاسي و فيلمبرداري ديجيتال به بازار ايران و تغيير كلي سيستمهاي داخلي دوربينها و همچنين حساس شدن اجزاء داخلي آنها و نياز مبرم به داشتن دانش و افراد تحصيل كرده و دوره ديده در شركت كانن مركزي  (اروپا و يا ژاپن)  و همچنين داشتن دستگاههاي بسیار پيشرفته جهت تشخيص و تعمير اين نوع دوربينها همراه با قطعات یدکی اصلی (که فقط  در اختیار نمایندگان رسمی کانن میباشد)، اين شركت با انجام سرمايه گذاري بسيار زياد و همچنين استخدام مهندسين داراي دانش روز و اعزام آنها به مركز آموزشي شركت كانن، خود را آماده پذيرش و تعمير لوازم عكاسي "كانن" در حد استاندارد جهاني نموده است .

در پي استقبال گسترده خريداران محترم  دوربينهاي عكاسي و فيلمبرداري ديجيتال كانن از طرح بيمۀ دوربين و جهت رضايت و رفاه هر چه بیشتر مشتریان ، شرکت آفومار به منظور تسريع در  ارائه خدمات بيمه و همچنين كاهش مدت زمان انتظار خريداران عزيز برای دريافت خسارت،  اقدام به راه اندازي طرح بيمه اختصاصي خود به نام                 "بيمه اطمينان" نموده است.


لازم به ذکر است که بیمه اطمینان شرکت آفومار کلیه حوادث احتمالی را به جز سرقت تحت پوشش  قرار میدهد.  لذا در صورت بروز هرگونه  اشکال در دوربین خود  ميتوانيد جهت استفاده از خدمات بيمه  و یا گارانتی ،   با در دست داشتن كارت بيمه" اطمينان"،  کارت گارانتي و فاکتور خرید به بخش خدمات پس از فروش دوربينهاي عكسبرداري و فيلمبرداري كانن  واقع در خيابانن ایرانشهر جنوبی- نبش کوچه کامل- پلاک 64 مراجعه فرمائيد .

خريداران محترم ميتوانند جهت انتقاد و ارائه هرگونه پيشنهاد با شماره تلفن 88320093  تماس بگيرند.

همچنین دوستان محترم مقیم شهرستانها می توانند جهت تماس با بخش خدمات پس از فروش با شماره مستقیم 88864362 (ویژه تماس از شهرستانها) تماس حاصل فرمایند.

 یرای دیدن تصویر کارت بیمه اطمینان و کارت ضمانت شرکت آفومار،اینجا کلیک کنید.